home Kluby Klub u Bulka – Sulęcin

Klub u Bulka – Sulęcin

       wlepka małaWitamy wszystkich na stronie Klubu *u Bulka*, który mieści się w piwnicach Sulęcińskiego Ośrodka Kultury. Klub jest miejscem o wszechstronnych możliwościach, głównie stawiamy na muzykę 100% na Żywo.

Organizujemy: koncerty w klimatach rock/reggae/blues/jazz/etno – inne również, wieczory muzyczne, projekcje filmowe, wystawy i pokazy, spotkania z ciekawymi ludźmi kultury.

      Jesteśmy otwarci na pomysły i na propozycje nawet te najbardziej wykręcone. Uwielbiamy po koncertowe jam session. Zachęcamy wszystkich do współpracy z naszym klubem.

      Jeśli masz zespół, grasz solo na gitarze, grzebieniu, saksofonie lub innym instrumencie? Malujesz, zajmujesz się teatrem, piszesz wiersze, fotografujesz, wycinasz, garnki lepisz,  posiadasz ciekawą osobowość i masz coś do powiedzenia – skontaktuj się z nami – zorganizujemy koncert, wystawę, pokaz nie tylko w klubie, ale także w plenerze naszego miasta (stare fabryki, magazyny, szkoły i ulice).
Czekamy na Wasze propozycje.

klub u BULKA / SOK

ul. Moniuszki 1

69-200 Sulęcin

tel. 501 758 991

piszcie na klububulka@op.pl

 www.klububulka.pl

https://www.facebook.com/ubulkaklub

 

 

 

One thought on “Klub u Bulka – Sulęcin

  1. What’s up, all right brother there are sure many blogging web pages Klub u Bulka – Sulęcin | Lubuskie Dobrze Rockuje , except I advise you to use Google free blogging services.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *