home Niusy, Wydarzenia Jordanow i Janicka w recitalu

Jordanow i Janicka w recitalu

W tym roku święto zakochanych – WALENTYNKI trwaja w Restauracja Winiarnia Bachus cały weekend! W sobotę 15 lutego 2020 r. usłyszymy mini recital Stasia Jordanowa na gitarze klasycznej oraz młodej wokalistki Magdaleny Janickiej rozpoznawalnej z programu „The Voice of Poland”. Artyści zagrają dla Państwa m.in. kompozycje własne. Nie zabraknie także pięknych utworów o miłości ulubionych artystów z kręgu muzyki popularnej. Podczas koncertu zaprezentujemy Państwu specjalną walentynkową kartę menu. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą dla par i rezerwacji stolików.

✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦
Magdalena Janicka – wokal
Stanisław Jordanow – gitara

Magdalena Janicka – wokalistka, kompozytorka. Studentka Akademii Muzycznej w Poznaniu. Absolwentka Uniwersytetu Zielonogórskiego na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa na specjalności wokalistyka jazzowa. Ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia w Szamotułach w klasie skrzypiec. Uczestniczka 8. Edycji programu „The Voice of Poland”, której udało się wyśpiewać miejsce w odcinkach na żywo – 16stu najlepszych głosów w Polsce! Współtworzyła zespół TTG, z którym odnosiła sukcesy na ogólnopolskich konkursach, m.in. II miejsce na 53. Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie (2017), II miejsce na IX Festiwalu Piosenki Artystycznej w Warszawie (2017), I miejsce podczas XXXVI Ogólnopolskich Spotkań Młodych Autorów i Kompozytorów Piosenki im. Jonasza Kofty w Myśliborzu (2015).

Aktualnie pracuje nad autorskim materiałem.

Stasiu Jordanow – gitarzysta i kompozytor. Gra na gitarze elektro klasycznej łacząc różne style muzyczne, klasyka, pop, flamenco. Tworzy to efektowną mieszankę, szczegolnie pod względem rytmicznym ale też z uwagi na charakterystyczną barwę jego gitary.

✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦
Data: 15.02.2020 (sobota)
Godzina rozpoczęcia koncertu: 20.30

✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦
Miejsce:
Restauracja Winiarnia Bachus
Zielona Góra, ul. Stary Rynek 1
Restauracja Winiarnia Bachus
http://www.winiarnia-bachus.pl

✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦
Bilety: 10 zł
Rezerwacje stolików: tel. 511 161 212

✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦
wydarzenie:
https://www.facebook.com/events/2573432536218904/

✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦
Restauracja Winiarnia Bachus
Rok 2019, to rok przełomowy dla naszej restauracji. Bachus to pasja do tradycyjnej kuchni polskiej z nowoczesnym akcentem. Znajdziecie nas w samym sercu miasta, schodząc w dół schodami miejskiego ratusza. Wyjątkowy klimat, najlepsza kuchnia oraz bogata oferta win lokalnych sprawia, że do Bachusa wraca się często!

To miejsce, do którego przychodzi się zarówno na lunch, spotkanie biznesowe lub towarzyskie. Kieliszek dobrego wina, whisky lub filiżankę wyjątkowej kawy? Żaden problem. Organizujemy wieczorki muzyczne oraz menu degustacyjne, dbając o najwyższą jakość usług.

✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦
Partnerzy i Patroni wydarzenia:
Art Of Underground
Świat Komedii
Fundacja Perły Ziemi Lubuskiej
Lubuskie Dobrze Rockuje
Rock Kompas

✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦
Chcesz być na bieżąco z wydarzeniami?
Dołącz do grupy KONCERTY – ZIELONA GÓRA
https://www.facebook.com/groups/343753952392424/

✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦
Organizacja koncertów w lokalu:
Igor Skrzyczewski
Stowarzyszenie
Art Of Underground
tel. 605 432 744

✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦