home Wydarzenia Jelena Matula ponownie w Prowincji!

Jelena Matula ponownie w Prowincji!

Miło nam poinformować, że już 21 czerwca (czwartek) o godzinie 20:00 w ramach koncertu „pod ekranem” w słubickiej Prowincji wystąpi JELENA MATULA.

Jelena zachwyciła nas i Państwa podczas kwietniowego koncertu dlatego postanowiliśmy ją jeszcze raz zaprosić. Tym razem jednak będzie to inny koncert, koncert podczas którego Jelenie towarzyszyć będzie Dmitrij Denszczikow, który zagra na instrumentach klawiszowych, a i sama Jelena oprócz śpiewania pogra również troszkę na skrzypcach, będzie też inny repertuar ale równie ciekawy jak ostatnio.

Bilety w cenie 20 zł do nabycia w Prowincji. W dniu koncertu jeśli będą (ilość miejsc ograniczona) w cenie 25 zł.

Rezerwacje biletów: bilety@klub-prowincja.pl lub sms: 603 952 430, w treści wiadomości wpisujemy: „Jelena, ilość biletów, imię i nazwisko zamawiającego oraz miejscowość”.

Kim jest Jelena Matula?

Jelena Matula ma 29 lat i pochodzi z polsko-rosyjskiej rodziny, a na co dzień mieszka w łotewskiej Rydze. Posiada wyższe wykształcenie muzyczne, brała udział w muzyczno horeograficznym przedstawieniu w Rydze, gdzie grała główną rolę. Potrafi grać na wielu instrumentach. Przez dwa lata mieszkała w Dubaju, gdzie bardzo intensywnie koncertowała. Jest także nauczycielką śpiewu.

Polska publiczność miała okazję poznać Jelenę podczas uczestnictwa w ósmej edycji The Voice of Poland, która swoim śpiewem porwała nie tylko jurorów ale i publiczność. Przez wielu uważana za główną faworytkę do wygrania programu. Wyjątkowy głos, prezencja oraz niebanalny talent sprawiają, że jej występy to nie tylko uczta dla uszów ale i oczu.

Źródło: Prowincja, Facebook