home Niusy, Wydarzenia Grażyna Łobaszewska w klubie C-60 (Gorzów)

Grażyna Łobaszewska w klubie C-60 (Gorzów)

łbaszewska i melerW klubie C-60 (Gorzów Wlkp.) wystąpi Grażyna Łobaszewska niesamowita piosenkarka, która już od 40 lat wytepuje na scenie. I właśnie tak nazywac się będzie gorzowski koncert” The Best of ….. 40 lat na scenie”. Koncert wyjątkowy i nie zapomniany, takich wydarzeń kulturalnych nie mozna ominąć.

Przed występem Grażyny Łobaszewskiej zobaczymy i usłyszymy zdolnego artystę, muzyka i poetę Kamila Melera, który zaprezentuje kilka własnych akustycznych kompozycji.

Grażyna Łobaszewska – jedna z najwybitniejszych polskich piosenkarek, kompozytorek i autorek wielu śpiewanych przez siebie utworów.  „Najczarniejsza z białych kobiet”, bez wahania porównywana z Arethą Franklin czy Billie Holiday. Artystka od lat zachwyca publiczność nie tylko wykonaniem piosenek napisanych specjalnie dla niej przez najwybitniejszych polskich kompozytorów muzyki rozrywkowej, ale także jej własnymi interpretacjami standardów jazzowych czy gospel. Od 2008 r. p. Grażynie regularnie towarzyszy formacja w składzie: Sławomir Kornas (bas, śpiew), Maciej Kortas (gitary), Michał Szczeblewski (perkusja) oraz Piotr Mania (piano).  Podczas koncertu promującego najnowszą płytę „Przepływamy” nie zabraknie również największych przebojów Artystki, takich jak „Czas nas uczy pogody” czy „Brzydcy”.

Połączenie jednego z najwybitniejszych głosów i charyzmy z doskonałym repertuarem w często odświeżonych aranżacjach stanowi gwarancję niezapomnianych przeżyć i wzruszeń na najwyższym artystycznym poziomie.

data: 13.09.2014

miejsce: klub C-60

godz. 20:00

wstęp: 35zł

https://www.facebook.com/events/609350435853113/?fref=ts