`~from time~`

-Czy jesteś delikatną istotą za mgłą? Nieprzystającą do zgiełku tego świata? Jako mała dziewczynka zwracałaś uwagę na inne detale niż otoczenie?
– Nie uważam się za delikatną istotę. Jako dziewczynka pisałam opowiadania i dużo rysowałam, więc moje zainteresowania zawsze były ukierunkowane w artystyczną stronę.

11008608_776042932492223_6981411439525499434_n

I dobrze się rozumiałaś z rówieśnikami? Nie bywałaś zamyślona w swoim świecie?
– Czasem potrzebowałam posiedzieć sama, myślę że każdy tak ma.

– A kiedy muzyka stała się pasją?

– Zainteresowanie muzyką pojawiło się w gimnazjum, gdy poszłam na lekcje gry na gitarze akustycznej, później zaczęłam grać na gitarze basowej. Nawet grałam w zespole, który jednak się rozleciał i też ja skupiłam się na śpiewaniu.

– Jak wygląda twoje funkcjonowanie?
– Nie mam ustalonych ram. Wszystko zostaje podporządkowane muzyce. Plan dnia zależy od tego kiedy mam występy, próby, nad jakimi coverami lub projektami obecnie pracuję. Pochodzę z Gorzowa gdzie ukończyłam IV LO i obecnie uczę się śpiewu w Poznaniu. Nagrywam covery na YouTube, dostaję od ludzi pozytywny odzew i jestem za tym by się rozwijać.

– Czy twoja wyjątkowa uroda alabastrowej księżniczki pomaga Ci czy utrudnia?
– Dziękuję za taki komplement : )
Akceptuje siebie w pełni, skupiam się na przekazaniu treści a nie wyglądzie, nie wiem czy to pomaga ale na pewno nie utrudnia taki wizerunek : )

– Czy zazwyczaj śpiewajac grasz jednocześnie na gitarze czy wolisz być skupiona tylko na śpiewie wtedy?
– Wolę być skupiona na śpiewie, bo mam wrażenie że jestem wtedy w stanie więcej przekazać, ale też czasem mam ochotę sobie sama akompaniować, zależnie od utworu, niektóre bardzo mi do tego pasują.


– Dostrzegam na linkach duety z rówieśnikami: Dominikiem, Michałem. Czy z nimi sie dobrze rozumiesz i chętnie tworzycie razem?

– Dobrze się dogadywaliśmy muzycznie i jestem zadowolona z efektów współpracy z nimi.


– A jesteś melancholijna?

– Tak, ale w pozytywnym znaczeniu, bo melancholik kojarzy mi się z osoba pesymistyczną, a ja staram się pozytywnie patrzeć na świat. Jestem osobą raczej spokojną, lubię marzyć i myślę, że to niezbędne bo zanim pojawią się działania i cele muszą pojawić się marzenia.

– A jakie są to plany i marzenia?
– Koncerty, nagrania, czyli to co daje mi radość. Obecnie skupiam sie na rozwijaniu swoich umiejętności. W takich dalszych planach myśle ze jak każdy muzyk chcę wydać dobrą płytę i koncertować.

– Gdzie można Cię zobaczyć na scenie?
– Co miesiąc w Poznaniu biorę udział w charytatywnych koncertach wraz z wokalistami z szkoły Art of Voice (w której się uczę). Najbliższy koncert 26 maja. No i też zapraszam na mój kanał na YouTube, gdzie niedługo będzie nowy cover.

– Oczekujemy!>

https://www.youtube.com/channel/UCPv1c0EdL481pcL1GpRijmg

z Wiktorią Kołosową rozmawiała Sara Zdzitowiecka