home Wydarzenia festiwal transVOCALE… 16-18.11.2017r / SŁUBICE, KnO

festiwal transVOCALE… 16-18.11.2017r / SŁUBICE, KnO

16.11. do 18.11.2017

Już po raz czternasty festiwal transVOCALE ubarwi nam tak zazwyczaj szary listopad. Przyciągnie nad Odrę tym, co obecna scena muzyki świata oraz scena piosenki autorskiej ma do zaoferowania najlepszego. Bądźcie Państwo z nami, kiedy Dom Kultury SMOK w Słubicach oraz Kleist Forum w sąsiednim Frankfurcie nad Odrą zamienią się w muzyczny tygiel kultur.

Podczas tego niezwykłego festiwalu pojawią się tu liczni muzycy z Polski, Niemiec i reszty świata. Zachwyćcie się Państwo ich czarującymi głosami i dajcie się ponieść ognistym rytmom.

Aż na koniec świata – taką rozpiętość ma tegoroczne transVOCALE, które odbędzie się w dniach 16 – 18 listopada. Ten międzynarodowy festiwal rozpoczyna się w czwartek we Frankfurcie nad Odrą polsko-niemieckim hołdem dla Udo Lindenberga. Artysta ten ma siedemdziesiątkę na karku i nadal jest w świetnej formie!
Po intermezzo – za horyzontem… lub raczej po drugiej stronie Odry, w Słubicach, w piątek, w sobotę festiwal przeniesie się już na obie strony rzeki. Tego dnia usłyszymy muzyków międzynarodowych. Między innymi piosenkarza Garlanda Jeffreysa oraz The Dead South z USA, duet Sarah-Jane Summers & Juhani Silvola ze Szkocji i Finlandii, jak i wspaniałą Dresdener Banda Internationale z muzykami z wielu krajów.

Festiwal organizowany jest przez stowarzyszenie transVocale e.V.. Stowarzyszenie dba o artystów, ale również o pieniądze, reklamę festiwalu oraz różne drobnostki z nim związane. Jeśli ktoś z Państwa chciałby stać się członkiem tego stowarzyszenia, powinien bezzwłocznie nawiązać z nami kontakt.

Przyjdźcie Państwo na transVOCALE i przeżyjcie coś, co we Frankfurcie nad Odrą określane jest mianem piątej pory roku.