home Wydarzenia Dormant Dissident / BulletRaid / Kwazar – Żagań

Dormant Dissident / BulletRaid / Kwazar – Żagań

Już 29 września 2017 wystąpimy przed żagańską publicznością w klubie Elektrownia! Niniejszy koncert będzie częścią trasy KNIGHTMARES TOUR 2017, podczas której promujemy nasz debiutancki album.
Zapraszamy wszystkich bardzo gorąco do zapisywania się na wydarzenie. Pojawią się tu niezbędne informacje, ciekawostki i inne niespodzianki dotyczące zespołu oraz koncertu.
A już we wrześniu widzimy się w Elektrowni, gdzie naładujemy Was pozytywną heavymetalową energią!

Dormant Dissident:
W zamierzchłych czasach, a konkretnie w roku 2011 na niebie i ziemi działy się rzeczy o których się nie śniło filozofom. Gwiazdozbiór Wielkiej Niedźwiedzicy na 24 godziny przybrał postać dwóch liter, a były to litery DD. Trzech młodych śmiałków jeszcze nie wiedziało że zostało wybrańcami Heavy Metalu. Byli to Rafał Romański, Igor Cybail i Jakub Czubaty. Walczyli z muzyką pop dzielnie lecz ich siły okazały się niewystarczające, dlatego w roku 2012 dołączyli do nich Artur Kuliński i Michał Bedner. Tak uformował się Dormant Dissident. W tym składzie nagrali swoje demo i koncertowali po całym świecie siejąc zniszczenie w branży muzycznej. Wszystko zmierzało do ich całkowitej dominacji, lecz los zadrwił z nich okrutnie. Szeregi zespołu opuścił Artur, później również Michał. Jednak jak powszechnie wiadomo nadzieja umiera ostatnia i Artur wraca na swe dawne stanowisko oraz pomaga w zwerbowaniu wschodzącej gwiazdy gitary – Kamila Pleśnierowicza. Nadszedł czas żeby wrócili w pełni chwały i swoją muzyką podbijali galaktykę…

DD w internecie:
Facebook: facebook.com/DormantDissident
YouTube: youtube.com/user/DormantDissident

KNIGHTMARES:
13 grudnia 2016 wydaliśmy swój pierwszy długogrający album pt. „Knightmares”. Na płycie znajduje się 9 utworów. Są to kompozycje dobrze znane bywalcom koncertów, jak i nowości stworzone specjalnie na album. Nie obyło się również bez bonusu, który pokazuje trochę inne oblicze klasycznego heavy metalu, granego przez zespół.
Album wydany własnym sumptem, został nagrany w studiu „Decybelia”. Niesamowita szata graficzna została przygotowana przez uzdolonionego artystę – Adriana Michalaka.
Do dnia dzisiejszego wydane zostały 3 single promujące album. Pierwszy z nich – „Hangman’s Dance”, do którego zespół przygotował popularne dzisiaj lyric video – został przyjęty bardzo ciepło przez słuchaczy. Został on również wykorzystany m.in. w jednym z filmów na kanale pupularnego YouTubera – Niekrytego Krytyka. Pozostałe dwa utwory – poruszająca ballada „Wretched Efforts” oraz klimatyczny „The King Will Come” są w dalszym ciągu promowane przez zespół i również zbierają pozytywne opinie wśród słuchaczy.
ALBUM ZAKUPIĆ BĘDZIECIE MOGLI PODCZAS NASZEGO KONCERTU, W SPECJALNEJ KONCERTOWEJ CENIE 15 ZŁ!

Link do wszystkich singli na YouTube:

———
Razem z nami dzielić scenę będzie zespół BulletRaid.

BulletRaid:
BULLETRAID (facebook.com/BulletRaid – heavy metal)

BulletRaid to młody twór rozpychający się od lat 2 lat łokciami na polskim rynku muzycznym. Ma w dorobku masę koncertów i album EP pt. „Louder Than All”. Muzycy hołdują klasykom gatunku, lecz w tradycyjnym heavy metalu lubią zamieszać. Ich muzyka stanowi więc świetną propozycję dla fanów Iced Earth, Rage, Accept, Judas Priest, Running Wild, Iron Maiden i wielu innych.
Na swoich koncertach BulletRaid gwarantuje doskonałe przygotowanie, zwierzęcą energię i autentyczność.
Skład zespołu:
Grzegorz „Judas” Kolasiński – wokal
Jakub „Gołomp” Gołembiewski – bas
Kamil „Turek” Turczynowicz – gitara
Michał „Seyfer” Bugała – gitara
Maciej „Sznurek” Sznurowski – perkusja
———
Trasie koncertowej KNIGHTMARES TOUR 2017 patronują:
– Black Widow Radio: http://blackwidowradio.prv.pl/
– DarkPlanet.pl: https://www.darkplanet.pl/
– DeathMagnetic.pl: http://deathmagnetic.pl/
– KIWI Portal: https://www.kiwiportal.pl/
– Klub Elektrownia: https://www.elektrowniaklub.com/
– Metal Mundus: http://www.metalmundus.pl/
– METALSIDE.PL: http://www.metalside.pl/
– Mroczna Strefa: http://www.mrocznastrefa.com/
– Perły Metalu: https://www.facebook.com/PerlyMetalu/
– Rock Area: http://www.rockarea.eu/
– Wywrota.pl: http://www.wywrota.pl/