home Niusy, Wydarzenia DEKOLT HYDRAULIKA i ekipa czyli punkrock ubrany w komediowe fatałaszki !!!

DEKOLT HYDRAULIKA i ekipa czyli punkrock ubrany w komediowe fatałaszki !!!

Stowarzyszenie Art Of Underground zaprasza do zielonogórskiego klubu JAZZKINO na koncert trzech undergroundowych zespołów z zielonogórskim rodowodem, które zagrają w trzech różnych stylistykach. W sobotę 16 marca 2019 wystąpią: blues-rockowy EDWARD, punkrockowy THE STEREO GROOVE i hardpunkowy DEKOLT HYDRAULIKA. Zapraszamy na rockowy wieczór pełen dziwnych niespodzianek, gdzie wszystkie gatunki muzyczne ubierzemy w komediowe fatałaszki !!!

*******************************

☠☠☠
Edward to mieszanka doświadczenia i energii, która skutkuje zarówno lirycznymi melodiami, jak i ostrzejszymi brzmieniami. Zespół sięga w inspiracjach do polskich zespołów bluesowych , oraz prog rockowych z lat 80tych, stanowiąc dla nich hołd.

☠☠☠
Kolejnym zespołem jest The Stereo Groove, któtry próbuje pogodzić rozbudowane kompozycje instrumentalne z punk rockowym energicznym graniem. Kwartet złożony z młodych zielonogórzan jest dowodem na to, że nic nie stoi na przeszkodzie żeby grać dojrzałą muzykę.

☠☠☠
Ostatni zespół, który zaprezentuje się tego wieczoru gra w klimatach hard i punk rocka ubierając te klasyczne gatunki w komediowe fatałaszki. Dekolt Hydraulika w swoich tekstach komentuje rzeczywistość, piętnując nasze przywary, nie stroniąc przy tym od autoironii. Wszystko to w towarzystwie rytmicznej muzyki i ostrych riffów.

*******************************
Data: 16.03.2019 (sobota)
Godzina otwarcia klubu: 18:00
Godzina rozpoczęcia koncertu: 20.00

Miejsce:
Klub JAZZKINO
Zielona Góra, ul. Jana Sobieskiego 14
https://www.facebook.com/jazzkino

*********************
Bilety: 10 zł
do nabycia wyłącznie na bramce

*********************
wydarzenie:
https://www.facebook.com/events/2072652052854791/

*********************

 

Obraz może zawierać: tekst