home Wydarzenia Cochise & ETA – Sulęcin / 10.11.2018 r.

Cochise & ETA – Sulęcin / 10.11.2018 r.

10.11.2018 r. (sobota)
Cochise + ETA (support) w Klubie u Bulka 
Bilety: 25/30 zł

Rezerwacja pod numerem telefonu 506 070 879.

Śmiało dokonujcie rezerwacji telefonicznych, ale pamiętajcie o tym – bilety w tańszej, przedsprzedażowej cenie obowiązują tylko do dnia poprzedzającego koncert. Pomimo rezerwacji, jeśli nie odbierzecie swoich biletów dzień wcześniej, obowiązuje już normalna cena. Ta zasada obowiązywać będzie na wszystkich bulkowych koncertach.

INFO:

COCHISE
Zespół Cochise powstał w 2004 roku w Białymstoku. W jego skład wchodzą: Paweł Małaszyński- wokal, Wojtek Napora – gitara, Radek Jasiński – bas, Adam „ARGON” Galewski – perkusja. Muzyka jaką gra Cochise to połączenie rocka, metalu i grunge’u. Dorobek zespołu, poza debiutanckim demo „9”, obejmują: płyta „Still Alive” (2010 r.) , cover Danzig’a „Lick the blood off my hands”, który ukazał się na kompilacji „Tribute to Danzig – Dark side of the blues” (2010 r.) oraz płyta „Back to Beginning” (2012 r. Mystic Production), a także najnowszy krążek „Swans & Lions”.

10 lutego 2014 roku premierę miała trzecia płyta, której wydawcą jest Metal Mind. 2 października 2015 roku ukazał się czwarty album Cochise „The Sun Also Rises For Unicorns”. W marcu 2018 roku odbyła się premiera ich najnowszego albumu „Swans & Lions”.

ETA
ETA to zespół rockowy ze Szczecina, grający muzykę z pogranicza rocka i punk rocka, spodziewaj się energii i melodii, które nie opuszczą Cię po przesłuchaniu!

Członkowie zespołu:
*Beniamin Bochnacki – wokal, gitara rytmiczna
*Kamil Grabowski – gitara prowadząca
*Piotr Smugała – perkusja
*Damian Przygoda – gitara basowa

Kolejne świetne muzyczne wydarzenie w Klubie! Warto być!