home Niusy, Wydarzenia Chuck Frazier Trio – koncert bluesowy

Chuck Frazier Trio – koncert bluesowy

Trzy przepełnione muzyczną pasją temperamenty, których wspólnym mianownikiem jest miłość do klasycznego bluesa, połączyły swoje siły. Chuck Frazier (USA), Wojtek Kubiak (PL) i Dawid Wydra (PL) to muzycy, którzy doskonale rozumieją się na scenie. Ich repertuar nawiązuje do klasycznego amerykańskiego bluesa. Muzyka w wykonaniu tria pozwala przenieść się słuchaczom do miejsc, gdzie rodził się blues. Koncert odbędzie się w Zielonej Górze w sobotę 10 marca 2018 o godz.20.00 w Minibrowarze HAUST. Zapraszamy !!!

****************************
Data: 10.03.2018 (sobota)
Godzina otwarcia lokalu: 12:00
Godzina rozpoczęcia koncertu: 20.00

Miejsce:
Minibrowar HAUST
Zielona Góra, Plac Pocztowy 9 (obok Wieży Głodowej)
tel. (68) 325 66 70, www.haust.pl
https://www.facebook.com/pg/MinibrowarHAUST

****************************
Bilety: 30 zł
– rezerwacje biletów i stolików: (68) 325 66 70
– bilety będzie można nabyć bezpośrednio w lokalu od 14.02.2018 w godz.12.00-24.00
– bilety dostępne także na bramce przed koncertem

****************************
Współorganizacja / info / promo:
Art Of Underground
https://www.facebook.com/Art-Of-Underground

****************************
### PROSIMY UDOSTĘPNIAĆ WYDARZENIE ###
WYDARZENIE NA FACEBOOK:
www.facebook.com/events/169475223672253/

****************************
Chuck Frazier – amerykański artysta pochodzący z Houston w Teksasie. Gitarzysta, wokalista, kompozytor, showman, prezentujący swój własny, ekspresyjny styl. Na gitarze zaczął grać w wieku 13 lat (jego dziadek, pracując jako pomocnik na ranczu, znalazł pod snopem siana starą gitarę akustyczną, był to pierwszy instrument Chucka). W wieku 15 lat grał w Houston, Austin, Dallas i okolicznych miejscowościach. Przełomowym momentem w karierze Chucka była współpraca z zespołem legendarnego gitarzysty Sonnyego Sharrocka. Większość muzyki prezentowanej przez Chucka to jego własne kompozycje, będące połączeniem soulu, bluesa, jazzu, hip-hopu i rocka. Duży wpływ na jego twórczość miał Albert Collins, wspaniały gitarzysta z Teksasu. Nawiązuje również do takich artystów jak Taj Mahal, Howlin Wolf, Prince, Curtis Mayfield i oczywiście Jimi Hendrix. Wszyscy ci muzycy mieli duży wpływ na jego kompozycje. Chuck występował i nagrywał z wieloma znanymi muzykami, między innymi Timem Scottem McConnellem (Ledfoot), Keithem Levene (PIL), Pawłem Mąciwodą (Scorpions), Tedem Parsonsem (Prong) i Madconem.

Wojtek Kubiak – gitarzysta akustyczny i elektryczny, od wielu lat związany z poznańską sceną rockową i bluesową. Współzałożyciel licznych formacji bluesowych, z którymi występował na najważniejszych polskich festiwalach (Rawa Blues, Olsztyńskie Noce Bluesowe i inne) Miał okazję współpracować z takimi wykonawcami, jak: Małgorzata Ostrowska, Grzegorz Kupczyk, Kasia Wilk, Wolna Sobota, Brick House, Dr. Blues, Wielka Łódż, Last Minute czy Simply Blue.

Dawid Wydra – harmonijkarz wywodzący się ze śląskiej sceny. Wielokrotnie wyróżniany jako instrumentalista. Dwukrotnie na 5. miejscu w kategorii „Harmonijkarz Roku” w plebiscycie kwartalnika „Twój Blues”. Współpracował z takimi wykonawcami, jak: Adam Kulisz (wielokrotny wokalista roku wg czytelników „Twojego Bluesa”), Tortilla, Marek Makaron Trio, Dobre Ludzie, Damian Luber, Minix, Jąkpa Blues Band, Grzegorz Olejnik, Mr. Blues, Wolna Sobota, Przytuła & Kruk, Dr Blues & Soul Revision, Brick House.