home Niusy, Wydarzenia CADILLAC zagra LED ZEPPELIN i U2 w Gorzowie WLKP !!!

CADILLAC zagra LED ZEPPELIN i U2 w Gorzowie WLKP !!!

„Nazywamy się Zespół Cadillac i uwielbiamy grać covery. Tym razem stawiamy na Led Zeppelin”. Koncert odbędzie się w sobotę 5 października 2019 od godz.20.00 w gorzowskim klubie C-60. „Przyjdź i daj sobie oddać trochę tej energii… No dobra, już dobra – Stairway też zagramy …”.
Uwaga !!! Specjalnie w waszym mieście zagramy także specjalny set z utworami zespołu U2 !!!
Led Zeppelin to najlepszy zespół rockowy wszech czasów – koniec, kropka. Ich eklektyczna muzyka, meandrująca między starym folkiem, bluesem i heavy metalem ukształtowała nasze gusta. Jest to muzyka „światła i cieni”, zderzenie hippisowskiego idealizmu z mistycyzmem i czarną magią, dziecięcej niewinności z wulgarnym erotyzmem. Muzyka Led Zeppelin nie jest łatwa do grania, ale zespół CADILLAC uwielbia to robić. Riffy Jimmiego Pagea są pogięte, bębny Johna Bonhama niewiarygodnie ciężkie, linie wokalne Roberta Planta boleśnie wysokie, a różnorodność dźwięków tworzonych przez Johna Paula Jonesa po prostu przytłacza. Dlatego zespół CADILLAC poświęca bardzo dużo czasu na próby, nierzadko zaniedbując inne obowiązki. Lecz gdy już zacznie wychodzić, to uczucie satysfakcji jest nie do opisania. Granie takich numerów jak Black Dog, Dazed and Confused, Kashmir i Whole Lotta Love daje im mnóstwo radości i energii.

*******************************
Bilety:
Przedsprzedaż – 25 zł – bilet kolekcjonerski (od 02.04.2018)
* Klub C-60, Gorzów Wielkopolski, Zaułek 1, tel. 883 421 936

rezerwacje: prosanitar@o2.pl
sms: 883 421 936

W dniu koncertu – 30 zł
do nabycia na bramce

Podczas koncertu dostępny będzie merch zespołu z koszulkami i gadżetami.

*******************************
CADILLAC

Zespół Cadillac istnieje od ponad 20 lat. Grają covery na wysokim poziomie w przeróżnych gatunkach muzycznych. Te największe koncerty są rockowe, z utworami Led Zeppelin, Pink Floyd, Deep Purple, Metallica, U2 i wielu innych, lecz Cadillac występuje też na imprezach okolicznościowych z bardzo zróżnicowanym repertuarem. Cadillac to zespół czteroosobowy, lecz czasem, na przykład na potrzeby show muzycznego „Pink Floyd – The Dark Side Of The Moon”, grają w rozszerzonym składzie.

internet:
https://www.facebook.com/zespolcadillac
http://zespol-cadillac.pl/

video:
https://www.youtube.com/watch?v=95JvoFj3HaY

*******************************
PORA ROCK’U

Rockowy kwartet, pochodzący ze słonecznego Gorzowa Wlkp., który nie szczędzi sił w walce o przetrwanie gatunku muzyki, która w przeszłości przyczyniła się do wielu kłótni między pokoleniami, do powstania wielu legendarnych riff’ów, image’ów… Muzyki, która dała nam Woodstock oraz godziny spędzone na zastanawianiu się nad metaforą kupowania schodów do nieba…
Zespół tworzy grupa przyjaciół, czerpiących przyjemność z każdej próby i z każdego występu. Lubimy, jak nie pada deszcz i tak samo lubimy piwo. Nie lubimy disco polo…
Podsumowując – gramy Rock’a.

Skład:
Leszek „Cepassa” Pawlikowski – vocal, gitara
Cezary „Czaras” Jaśkiel – bas
Robert „Zenon” Zentkowski – gitara
Krzysztof „Koszyk” Kosztyła – perkusja

https://www.facebook.com/PoraRocku

Pora Rock’u YT:

https://www.youtube.com/channel/UCDtPRDq8wa0TRfct3VmFH3Q

*******************************

wydarzenie na facebook:
https://www.facebook.com/events/2268574663461063/

*******************************
Data: 05.10.2019 (sobota)
godz.20.00

*******************************
Miejsce:
Klub C-60
Gorzów Wielkopolski
Zaułek 1
tel. 883 421 936
https://www.facebook.com/c60gorzowpl/

*******************************