home Wydarzenia Cadillac gra Led Zeppelin ✦ Słubice ✦ Prowincja ✦ 11.01.2019

Cadillac gra Led Zeppelin ✦ Słubice ✦ Prowincja ✦ 11.01.2019

Led Zeppelin to najlepszy zespół rockowy wszech czasów – koniec, kropka. Ich eklektyczna muzyka, meandrująca między starym folkiem, bluesem i heavy metalem ukształtowała nasze gusta. Jest to muzyka „światła i cieni”, zderzenie hippisowskiego idealizmu z mistycyzmem i czarną magią, dziecięcej niewinności z wulgarnym erotyzmem. Muzyka Led Zeppelin nie jest łatwa do grania, ale zespół CADILLAC uwielbiamy to robić. Riffy Jimmiego Pagea są pogięte, bębny Johna Bonhama niewiarygodnie ciężkie, linie wokalne Roberta Planta boleśnie wysokie, a różnorodność dźwięków tworzonych przez Johna Paula Jonesa po prostu przytłacza. Dlatego zespół CADILLAC poświęca bardzo dużo czasu na próby, nierzadko zaniedbując inne obowiązki. Lecz gdy już zacznie wychodzić, to uczucie satysfakcji jest nie do opisania. Granie takich numerów jak Black Dog, Dazed and Confused, Kashmir i Whole Lotta Love daje im mnóstwo radości i energii.

„Nazywamy się Zespół Cadillac i uwielbiamy grać covery. Tym razem stawiamy na Led Zeppelin”. Koncert odbędzie się w piątek 11 stycznia 2019 od godz.20.00 w słubickim klubie PROWINCJA. „Przyjdź i daj sobie oddać trochę tej energii… No dobra, już dobra – Stairway też zagramy …”

*******************************
Bilety:
Przedsprzedaż – 25 zł – bilet kolekcjonerski (od 12.11.2018)
* klub PROWINCJA, Słubice, ul. 1 Maja 1 (SMOK)
www.klub-prowincja.pl

rezerwacje: bilety@klub-prowincja.pl
sms: 603 952 430

W dniu koncertu – 30 zł
do nabycia na bramce

*******************************
CADILLAC

Zespół Cadillac istnieje od ponad 20 lat. Grają covery na wysokim poziomie w przeróżnych gatunkach muzycznych. Te największe koncerty są rockowe, z utworami Led Zeppelin, Pink Floyd, Deep Purple, Metallica, U2 i wielu innych, lecz Cadillac występuje też na imprezach okolicznościowych z bardzo zróżnicowanym repertuarem. Cadillac to zespół czteroosobowy, lecz czasem, na przykład na potrzeby show muzycznego „Pink Floyd – The Dark Side Of The Moon”, grają w rozszerzonym składzie.

internet:
https://www.facebook.com/zespolcadillac
http://zespol-cadillac.pl/

video:

*******************************
wydarzenie na facebook:
*******************************
Data: 11.01.2019 (piątek) godz.20.00

*******************************
Miejsce:
Klub PROWINCJA,
Słubice, ul. 1 Maja 1 (SMOK)
www.klub-prowincja.pl
www.facebook.com/klubprowincja/

*******************************