home Wydarzenia Bullfinch koncert „Plugged”

Bullfinch koncert „Plugged”

Wszyscy robią dziś trasy unplugged, więc Bulfinch zagra PLUGGED. Dotychczas mocno „akustyczny” Bullfinch przy okazji wydania ostatniej, dużo mocniejszej płyty, daje upust emocjom i zagra koncert z podłączonymi kablami do pieców oraz na pełnym zestawie perkusyjnym. Koncert w Zielonej Górze odbędzie się w piątek 19 stycznia 2018 o godz.20.00 w Piwnicy Artystycznej KAWON.

„Nazwij to rockiem czy grungem, ostatni album zielonogórskiego Bullfinch to kalejdoskop emocji. Świetny wokal, niepokojące teksty i bogate aranżacje sprawiają, że ten album jest niepowtarzalny”. Posłuchaj zarówno najnowszych jak i starszych numerów zespołu w bogatych i mocnych aranżacjach.

Jarek Gil – kompozytor, autor tekstów, gitarzysta, wokalista. Bullfinch to autorski projekt tego basisty/wokalisty Cadillaca

Przemek Kińczyk – najbardziej oryginalny gitarzysta w lubuskim. Inspirowany Hendrixem, Bonamassą, Omarem Rodriguez-Lopez, Mattem Bellamy, zdecydowanie NIE inspirowany Kirkiem Hammettem i Slashem. Żywioł.

Marek Kieloch – perkusista / wokalista Cadillaka z potężnym uderzeniem. Choć w Bullfinch dotychczas grał na delikatnych instrumentach perkusyjnych typu cajon, tym razem się nie powstrzymuje i wyciąga cały arsenał.

Krzysiek „Tapchan” Fiałka – samozwańczy „grubasista”. Gra także w Fabula Rasie (z Przemkiem) i śpiewa w Mamy Prąd. Lubi bas z dobrym brudem.

Bullfinch w sieci:
www.facebook.com/pg/Bullfinchart
www.soundcloud.com/bullfinchart

*******************************

BULLFINCH koncert „PLUGGED”
Data: 19.01.2018 (piątek) godz.20.00

Miejsce:
Piwnica Artystyczna KAWON
Zielona Góra
ul.Zamkowa 5
tel.(68) 324 43 86
www.kawon.zgora.pl
www.facebook.com/Kawon-Piwnica-Artystyczna

*******************************

BILETY:

20 zł
dostępne na www.abilet.pl
p/oraz bezpośrednio na koncercie

*******************************
Organizacja / info / promo:
Art Of Underground
https://www.facebook.com/Art-Of-Underground

*******************************
wydarzenie na facebook:
https://www.facebook.com/events/301483010343444/

*******************************
Zapraszamy !!!