home Niusy, Wydarzenia BITWA KAPEL – III edycja

BITWA KAPEL – III edycja

bitwa kapel plakatRUSZYŁA TRZECIA EDYCJA BITWY KAPEL!

Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Zielonogórskiego daje Wam szansę by pokazać na co Was stać – zapraszamy wszystkie kapele, które grają i kochają rockowe brzmienia! Być może to właśnie Wy wystąpicie jako support przed gwiazdą wieczoru na jednym z tegorocznych koncertów bachanaliowych!

Bitwa Kapel zajmuje stałe miejsce w kalendarzu imprez Niezależnego Zrzeszenia Studentów Uniwersytetu Zielonogórskiego. 3 marca ruszyła już trzecia edycja projektu. Bitwa Kapel to świetna rozrywka przy muzyce a także doskonała okazja dla zespołów do zaprezentowania się przed szerszą publicznością.Konkurs składa się z dwóch etapów. Pierwszy etap będzie polegał na wybraniu, w drodze głosowania, przez Członków Niezależnego Zrzeszenia Studentów Uniwersytetu Zielonogórskiego, zespołów, które wezmą udział w drugim etapie, czyli w Finale Konkursu.W dotychczas przeprowadzonych edycjach Konkursu wzięło udział ponad 30 zespołów z całej Polski!

Zgłoszenia przyjmujemy do na adres konkurs.nzs.uz@gmail.com do 23 kwietnia 2014 roku włącznie. Zgłoszenie powinno zawierać m.in. krótką informację o zespole czy zapis minimum dwóch nagrań (demo). Zespoły, które zakwalifikują się do II etapu Konkursu zostaną ogłoszone 25 kwietnia 2014 roku. Finał odbędzie się 8 maja 2014 roku w zielonogórskim Klubie WySPa.

Więcej informacji o Konkursie Bitwa Kapel III: www.nzs.uz.zgora.pl, www.facebook.com/NZSUZ.

Patronem medialnym Bitwy Kapel jest LUBUSKIE DOBRZE ROCKUJE oraz NYSKA TV