home Niusy AMARENA wydała płytę – kolejne wydawnictwo Art Of Underground!

AMARENA wydała płytę – kolejne wydawnictwo Art Of Underground!

Po setkach prób i dziesiątkach koncertów w końcu się udało i oto nadchodzi pierwsza studyjna płyta zielonogórskiej formacji punkrockowej AMARENA pt. ,,Żyj jak chcesz”. Wydawcą płyty jest Stowarzyszenie Art Of Underground. Płyta dostępna jest od dziś 14 października 2020.

20201006_100452

Amarena: Zebraliśmy 8 najważniejszych dla nas kawałków spośród całej naszej set listy, tworzonej od samego powstania zespołu i dzięki zaproszeniu nas przez Norberta Krupę (który oprócz nagrań zajął się też mixem oraz masteringiem) do studia Harmonic Content we Wrocławiu w styczniu 2020 roku zarejestrowaliśmy materiał, który jest kwintesencją tego, co w nas siedzi i czym żyjemy, czyli czystej hardcorowej energii.

 

Okładka jest tworem kompilacji grafiki ,,punkowej menady”, zaprojektowanej przez Julię Nieścioruk techniką linorytu oraz najlepszych zdjęć ze wszystkich naszych koncertów i wydarzeń im towarzyszących, uwiecznionych dzięki Paulinie Bednarczyk, za co wielkie dzięki!

 

Dziękujemy także wszystkim zespołom, organizatorom oraz publiczności za niezapomniane koncerty i spotkania, które ukierunkowały nas w tym, co gramy i dawały motywację do tworzenia tego, czym możemy się dzisiaj pochwalić.

 

20201006_095755

Płytę już od dziś (14.10) można zakupić stacjonarnie w dwóch punktach sprzedaży w cenie 20 zł.

⭕ sklep muzyczny MuzArt – (68) 324 63 13

Zielona Góra, Aleja Niepodległości 12, www.muzart.pl

w godz. 10.00-18.00

 

⭕ klub JAZZKINO

Zielona Góra, ul. Jana Sobieskiego 14

w godz.18.00-24.00

 

Oczywiście wysyłka dla zespołu nie jest problemem, w tej kwestii piszcie przez stronę na Facebooku.

Link: https://www.facebook.com/amarenaofficial/

 

Po uspokojeniu się sytuacji COVIDowej, która zrujnowała zespołowi jakiekolwiek szanse na zagranie fanom płyty na żywo, zespół obiecuje zorganizować oficjalny koncert premierowy, a może nawet i jakąś małą trasę promującą album. Jak mówią: „Wjedziemy z buta, co jest pewne, teraz nic tylko czekać… Do tego czasu słuchajcie płyty, dawajcie znać, co o niej myślicie i cieszcie się razem z nami z tego wydarzenia!”.

 

Zrealizowano przy pomocy finansowej Miasta Zielona Góra. Za wydawnictwo odpowiada ekipa stowarzyszenia

ART OF UNDERGROUND

 

Za wszelkie udostepnienia i rozprzestrzenianie tego jakże ważnego newsa będziemy wielce wdzięczni.

 

DSC_0668