home Niusy, Wydarzenia Amarena, Prawda i Danziger w sobotę w Zielonej Górze !!!

Amarena, Prawda i Danziger w sobotę w Zielonej Górze !!!

Stowarzyszenie Art Of Underground zaprasza na koncert pod szyldem Maximum Punkrocka. Na początek publikę rozgrzeje DANZIGER pochodzący z Gdańska, grający melodyjnego punk rocka, następnie zagra wrocławska grupa, PRAWDA na koniec wykończy was gospodarz z Zielonej Góry, hardcore punkowa AMARENA. Koncert odbędzie się w sobotę 17 sierpnia 2019 od godz.20.00 w zielonogórskim klubie JAZZKINO. Zapraszamy !!!

✬✬✬✬✬✬✬✬✬✬✬✬✬✬✬✬

Data: 17.08.2019 (sobota)
Godzina otwarcia klubu: 18:00
Godzina rozpoczęcia koncertu: 19.00

Miejsce:
Klub JAZZKINO
Zielona Góra, ul. Jana Sobieskiego 14
https://www.facebook.com/jazzkino

Bilety:25/30 zł
➤ bileteria Muz-Art – (68) 324 63 13 w godz. 10.00-18.00
Zielona Góra, Aleja Niepodległości 12, www.muzart.pl
➤ klub JAZZKINO w godz. 10.00-24.00
Zielona Góra, ul.Jana Sobieskiego 14

bilety dostępne także na bramce przed koncertem

✬✬✬✬✬✬✬✬✬✬✬✬✬✬✬✬
AMARENA
Zespół nie znający granic, najtrafniej określany jako hardcore punk. Najważniejsze dla nas jest tak zwane sprzężenie zwrotne między muzyką którą gramy i energia którą promieniujemy, a bananami na twarzach ludzi stojących naprzeciwko. 4000 BPM czy breakdownowe zakończenia punkowych kawałków to nic nowego.
https://www.facebook.com/amarenaofficial/

Gitara/wokal – Krzysztof Pyrdoł
Bas/wokal – Krzysztof Trajdos
Perkusja – Aleksander Adamczak

✬✬✬✬✬✬✬✬✬✬✬✬✬✬✬✬
PRAWDA
Wrocławska formacja Punk Rockowa założona latem 1994 roku przez Skutera i Melona. Swój debiutancki materiał, „Biologia z drugiej strony” Prawda zarejestrowała w grudniu 1994 roku. Przez kilkanaście lat funkcjonowania nagrała pięć regularnych albumów, kilka ep-ek, album kompilacyjny wydany w Czechach i wiele składanek. Działalność zespołu zawieszona w 2009, Reaktywowany na jesień 2016 roku. Obecnie jeden z najprężniej działających formacji punk rockowych na Polskiej scenie. Prawda nadal jest na etapie promocji albumu „Chaos in Poland” a w 2019 roku obchodzi swoje 25 lecie istnienia na scenie.
https://www.facebook.com/prawdaband/

✬✬✬✬✬✬✬✬✬✬✬✬✬✬✬✬
DANZIGER
Danziger to gdański zespół powstały w 2016 roku. Grają melodyjnego punk rocka. Wydali dwie epki, a ku zdziwieniu i przerażeniu ogółu, zagrali nawet kilka koncertów. Przygotowują płytę długogrającą! Hobby członków zespołu: notoryczne zdradzanie państwa polskiego.
https://www.facebook.com/danzigerband/

✬✬✬✬✬✬✬✬✬✬✬✬✬✬✬✬

Organizacja koncertów
Igor Skrzyczewski
Stowarzyszenie
Art Of Underground
tel. 605 432 744