home Wydarzenia Aliszja Krysztofiak: reggowo-rockowa wystawa malarstwa / Punky Reggae Live 14.04.2018r

Aliszja Krysztofiak: reggowo-rockowa wystawa malarstwa / Punky Reggae Live 14.04.2018r

Alicja Krysztofiak: wystawa malarstwa
Punky Reggae Live 2018
Klub u Bulka, ul. Moniuszki 1
69-200 Sulęcin

Aliszja Krysztofiak, a w zasadzie Alicja Krysztofiak– urodziła się 30.08.1981 r, pochodzi z Rokitna. Zdolności manualne odziedziczyła po ojcu, podobnie jak wszystkie jego dzieci. Od zawsze ma wielki talent do malowania – już w szkole podstawowej była namawiana na kształcenie się w tym kierunku, wybrała jednak cięższą, ale bardziej satysfakcjonującą drogę samouka.

Jej ulubiona technika to malowanie akrylem na płótnie. Alicja inspiruje się głównie żywymi kolorami i mieszaną techniką. Najchętniej maluje akty i duże formaty. Od kilku lat zajmuje się również artystycznym malowaniem ścian, pokoi dziecięcych, lokali, salonów itp.

Warto w tym miejscu dodać także, że artystka od udziela się charytatywnie, bowiem ma w sobie ogromne pokłady empatii. Aliszja wielokrotnie wspierała nasz ośrodek kultury, ofiarowując na klubowe licytacje (WOŚP – J&J DAY) swoje ręcznie malowane prace.

Dodatkową frajdą jest dla niej malowanie na starych instrumentach drewnianych, na szkle, na porcelanie, na meblach, na figurkach ogrodowych i w zasadzie na wszystkich przedmiotach, które można pomalować, nadając im drugie życie.
Dodatkowym zajęciem i pasją Alicji jest płaskorzeźba ścienna gipsowa a’la belki drewniane lub imitacje starych cegieł, roślinność.
Malarstwo towarzyszy jej przez całe życie – obecnie nie wyobraża sobie życia bez farb, płótna i pędzli. Daje jej to radość, uspokaja i wprowadza we własny, indywidualny świat, w którym artystka potrafi się odnaleźć, posiadając możliwość przekazu.
Jak sama mówi: „W gruncie rzeczy jestem zdania, że do bycia szczęśliwym człowiekiem wystarczy mieć możliwość robienia tego, co się kocha i możliwość spełniania się w tym. Mam więc nadzieję, że los będzie stawiał na mojej drodze takie możliwości.”

Na wystawę prac Aliszji zapraszamy 14 kwietnia. Wydarzenie to odbędzie się w ramach Punky Reggae Live.