home Niusy, Wydarzenia 3. urodziny Radio SOK

3. urodziny Radio SOK

Radio SOK – gramy kulturalnie…

Radio SOK 1 kwietnia 2021 obchodzi swoje 3 urodziny. To internetowe radio, które intensywnie promuje i wspiera artystów z województwa lubuskiego oraz związanych z platformą Lubuskie Dobrze Rockuje.

Internetowe radio działające przy Sulęcińskim Ośrodku Kultury. Radio, które ciągle się rozwija poszerzając swoją ramówkę, w której znajduje się dużo audycji na żywo (Lista Przebojów, Płyta Tygodnia, Reggae Punch, Piątek Weekendu Początek, Audycja Jednej Piosenki, Sokole Ucho, Winylowe Dziady, Lubuskie Dobrze Rockuje…). Każdy znajdzie tu coś dla siebie, ponieważ radio jest tworzone przez ludzi, którzy kochają muzykę i przedstawiają dźwięki, które sami chcieliby usłyszeć. Ideą radia jest promocja oraz wsparcie artystów mało popularnych, ale tworzących muzykę nietuzinkową oraz niekomercyjną. Nadają 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Jeśli lubisz szeroko pojętego rocka oraz muzyczną niezależność to radio jest dla Ciebie…

Zapraszamy na urodzinową audycję w Radio SOK! Już od 3 lat spotykamy się na antenie by wspólnie cieszyć się swoim towarzystwem i wspaniałą muzyką. Od godziny 13:00 zaczynamy audycję pełną:
– dobrego humoru
– zabawy
– konkursów
– nagród
– niespodzianek

Tego nie można przegapić!!!

Słuchaj:
– na FB (transmisja z obrazem)
– na stronie www.radiosok.pl
– w aplikacji SOKowirówka (www.soksulecin.pl/apka)
– w aplikacji Rock Kompas