home Wydarzenia ☀ Projekt LATO ☀ Letnia Scena Muzyczna Klubu u Bulka i Radia SOK zaprasza na koncert Leepeck!

☀ Projekt LATO ☀ Letnia Scena Muzyczna Klubu u Bulka i Radia SOK zaprasza na koncert Leepeck!

Letnia Scena Muzyczna Klubu u Bulka i Radia SOK zaprasza na koncert Leepeck!
08.08.2020 r.
Kort tenisowy za SOK – (Letnia Scena Muzyczna Klubu u Bulka i Radia SOK), ul. Moniuszki 1.
godz. 20:00
Wstęp wolny!

Zapraszamy na koncert Leepeck, który odbędzie się w ramach tegorocznego PROJEKTU LATO. Koncert będzie zwieńczeniem Pleneru malarskiego „Perspektywy”.
Letnia Scena Muzyczna to cykl wydarzeń plenerowych przygotowanych dla Państwa dzięki współpracy z Piekarnią i Cukiernią LEKS.

BIO:
Leepeck (Piotr Lipka) warszawski muzyk, kompozytor i autor tekstów.

Jako wokalista „Bohemy” był laureatem Super Jedynki na Festiwalu w Opolu w 2007 roku, otwierał koncerty m.in. takich gwiazd jak Green Day, T.Love, występował na festiwalach Woodstock, Spring Break i na wielu polskich oraz zagranicznych scenach.

28 kwietnia 2017 roku miała miejsce premiera solowego albumu Leepecka pod tytułem „BORDERLINE” (dystrybucja Universal Music Polska). Zapowiedzią płyty były trzy, bardzo dobrze przyjęte klipy do utworów: „One Step Down”, „All This Time” i „No One Knows”.

Video:Fan Page | FB
https://www.facebook.com/Leepeckmusic
Drodzy, zanim weźmiecie udział w organizowanych przez nas wydarzeniach, prosimy o uważne zapoznanie się z procedurami zapewnienia bezpieczeństwa w okresie pandemii COVID-19, obowiązującymi zarówno w Sulęcińskim Ośrodku Kultury, Bibliotece Publicznej w Sulęcinie, a także na wszystkich imprezach (także plenerowych!) przez nas organizowanych.

Wspomniany zbiór zasad został opracowany w celu zapewnienia jak najwyższych standardów bezpieczeństwa. Jego przestrzeganie jest obowiązkiem każdej osoby biorącej udział w wydarzeniu, a także osoby zaangażowanej w jego organizację.
Dokument znajduje się na stronie internetowej www.soksulecin.pl w zakładce „DOKUMENTY DO POBRANIA”.

LINK: http://soksulecin.pl/dokumenty-do-pobrania/